Warning: A non-numeric value encountered in /home/dargahict/domains/dargahict.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 68

Warning: A non-numeric value encountered in /home/dargahict/domains/dargahict.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 72

Warning: A non-numeric value encountered in /home/dargahict/domains/dargahict.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 70
جابجایی پرتال اطلاع رسانی دفاتر ICT روستایی کشور - ۱۸۰۰ForBail
//جابجایی پرتال اطلاع رسانی دفاتر ICT روستایی کشور

جابجایی پرتال اطلاع رسانی دفاتر ICT روستایی کشور

دفاتر ICT روستایی محترم توجه داشته باشند کلیه اطلاعیه ها و ثبت نام جهت ارایه خدمات از ابتدای تاسیس تشکل صنفی کانون دفاتر ICT روستایی کشور از طریق رزبلاگ ( سایت قدیم کانون ) انجام می شد که با توجه به دسترسی عمومی مردم و دفاتر به شبکه اجتماعی تلگرام از نیمه دوم سال ۹۶ تمرکز بیشتری روی تلگرام شد و مسیر ارتباطی با دفاتر از طریق کانال و ربات های تلگرامی صورت می گرفت که از تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ با توجه به مسدود شدن تلگرام ارتباط با دفاتر زیر مجموعه تضعیف شده و با توجه به تنوع شبکه های اجتماعی داخلی معرفی کردن صرفاً یک شبکه اجتماعی کار سختی بوده از همینرو پیرو جلسه حضوری اعضای هیات مدیره در خرداد ماه سال جاری تصمیم بر این شد که با توجه به نظر خود دفاتر ICT روستایی شبکه اجتماعی داخلی انتخاب گردد و کلیه اطلاع رسانی ها و ارتباط گیری از طریق این شبکه اجتماعی انجام شود.

از طرفی با توجه به دسترسی محدود  رزبلاگ به مدیران وب سایت جهت ایجاد بخش های نظر سنجی — آموزشی – ثبت نام های متنوع و ….. تصمیم بر این شد در کنار شبکه اجتماعی داخلی یک وب سایتی که بیشترین قابلیت ها و دسترسی ها در اختیار این مجموعه قرار می دهد اطلاع رسانی شود.

با توجه به مدت زمان محدود و از طرفی CMS یا سیستم مدیریت محتوایی که بیشترین جذابیت را بین مدیران وب سایت ایجاد کرده وردپرس بوده که بنا شد سایت رسمی کانون دفاتر ICT روستایی کشور روی این CMS  بارگزاری شود از همینرو من بعد کلیه دامنه های قدیمی روی دیزاین قبلی ( رزبلاگ ) قابل نمایش نبوده و کلیه دامنه های زیر روی سایت فعلی بارگزاری می شود.

دامنه های فعال کانون دفاتر ICT روستایی کشور (قابل نمایش با آی پی های داخلی)

rict.ir

dargahict.com

dargahict.ir

لازم به ذکر است با توجه به نصب قالب و همچنین خرید و آماده سازی پلاگین های مختلف جهت رفع نیازهای کاربران ممکن است تا چند هفته آینده تعداد محدودی از لینک ها باز نشود و یا اینکه اختلالاتی در بعضی از قسمت های سایت داشته باشیم که پیشاپیش ضمن عذرخواهی بابت این موضوع از بردباری شما تشکر و سپاسگزاری می گردد.

کلیه موارد توسعه ای در مورد این درگاه و یا مشکلات فنی میتوانید از طریق ارسال تیکیت با ما در میان بگذارید از جمله موارد توسعه ای این درگاه که در اولویت می باشد ارتقای بخش خدمات، آماده سازی LMS و آماده سازی بازارچه ای جهت معرفی محصولات روستاییان می باشد. همزمان با ارتقای قابلیت های این CMS در صدد هستیم که تا یک سایت تخصصی تر با توجه به داشتن زمان مناسب برای راه اندازی آن اقدام نماییم.

در ذیل به بعضی از قابلیت های CMS وردپرس اشاره می گردد:

سیستم مدیریت محتوا وردپرس بدون شک یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین سایت ساز های دنیا می باشد ، این سایت ساز تحت php ، که بر پایه اینترنت طراحی و بهینه سازی شده است توانسته است اخیرا نگاه های بسیاری را به سمت خود جذب کند . به گزارش یکی از منابع خبر گزاری این اسکریپت محبوب توانسته است حدود ۸۰ درصد از وب سایت های دنیا را که تا به حال طراحی شده اند به خود اختصاص دهد. یکی از مواردی که باعث شده سایت ساز وردپرس از سایر سایت ساز ها متمایز باشد و نگاه های بیشتری را به سمت خود جذب کند، حجم کم و بهینه بودن آن برای بیشتر موتور های جستجو .میباشد. پیش تر به سایت ساز وردپرس یک وبلاگ ساز بسیار حرفه ای نیز می گفتند ، چرا که این نرم افزار محبوب طیف امکانات وسیعی را جهت وبلاگ نویسی و ارائه متون ناب خبری، آموزشی در اختیار کاربران خود قرار می داد اما با گسترش تکنولوژی های این سیستم مدیریت محتوا در حال حاظر این اسکریپت توانایی تولید انواع سایت های خبری ، شرکتی ، نمایشی و … را دارد.
ویژگی های سایت ساز وردپرس :
•    پلت فرم های انعطاف پذیر
•    دسترسی سریع و آسان به نصب نرم افزار
•    به روز رسانی اتوماتیک
•    برنامه اپن سورس
•    ابزار کامل جهت راه اندازی سایت مطبوعاتی
•    پوسته و تم های متنوع

توسط |۱۳۹۷-۴-۱۸ ۲۳:۲۸:۰۲ +۰۴:۳۰تیر ۱۸ام, ۱۳۹۷|عمومی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

آمار بازدید از سایت

ایجاد شده توسط GADWP