//سیر صعودی بازدید از درگاه خدمات دفاتر ICT روستایی کشور

سیر صعودی بازدید از درگاه خدمات دفاتر ICT روستایی کشور

با توجه به اینکه مدت زمان کمی  از راه انداری این درگاه می گذرد استقبال شما عزیزان از  درگاه خدمات الکترونیک دفاتر ICT روستایی کشور بی نظیر بوده از این رو از شما کاربران محترم سایت کمال تشکر و قدردانی را داریم و از همراهی مستمر شما با این سایت سپاس گذاریم، البته که این کلمات نمیتواند پاسخ خوبی به لطف شما سروران باشد اما ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا با خدمات باکیفیت و بروز گوشه ای از لطف شما را جبران کنیم.

لازم به ذکر است طبق تصویر ذیل طی ده روز گذشته آمار الکسا این سایت حدود ۱۰۰ هزار بوده که طی سه روز گذشته به ۴۰ هزار و امروز شاهد آن هستیم این عدد به ۲۶ هزار رسیده است.

همچنین طبق تصویری که در بالا مشاهده می نمایید آمار بازدید سه روز گذشته ۳۰۰ بوده و طی امروز به حدود ۳۰۰۰ بازدید رسیده است. البته ناگفته نماند هدف اصلی اعضای کانون ارایه خدمات به مردم روستا از طریق دفاتر ICT می باشد.و افزایش بازدید از درگاه و رنک این سایت در اولویت این مجموعه نبوده ولی این آمار خود نشان دهنده پارمترهای رضایت کاربران و بازدیدکنندگان می باشد.

با توجه به درخواست های متعدد طی سه روز گذشته، بازه زمانی تعریف کاربری برای این عزیزان سه روزه در نظر گرفته شده است و به محض کنترل و احراز هویت این افراد دسترسی به خدمات برای  همراهان جدید فراهم میگردد. از بردباری شما سپاسگزاریم

در پایان از کاربران محترم خواهشمندیم نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق  تیکیت یا ارسال دیدگاه برای ما ارسال نمائید.

 

توسط |۱۳۹۷-۴-۱۷ ۲۱:۱۹:۴۸ +۰۴:۳۰تیر ۱۷ام, ۱۳۹۷|عمومی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

آمار بازدید از سایت

ایجاد شده توسط GADWP